Skup tkanin i dzianin z terminem realizacji do 3 dni. Płatność gotówką lub przedpłata 100%. 

Transakcję zaczynamy od kilku fotek na email lub WhatsApp (721-110-011)

Działamy bez zbędnej zwłoki.

Nasz transport lub zwrot kosztu dostawy do naszego magazynu

Tkaniny odbieramy wg naszej metody - jak leci

Co i jak skupujemy:

Skupujemy kompleksowo tkaniny i dzianiny z likwidacji hurtowni, z nadwyżek magazynowych, słabo rotujące, posezonowe, z likwidacji firm szyjących, szwalni itp. Odbieramy zarówno tkaniny ubraniowe - odzieżowe jak i tkaniny (meblowe) tapicerskie, dekoracyjne. Również wszelkiego rodzaju dzianiny: bawełniane, poliestrowe, wiskozowe. Asortyment może być drukowany tj we wzory jak i gładki. Cenę tkanin ustalamy na podstawie kilku fotek ogólnego widoku asortymentu który jest na zbyciu.. Cały towar który jest na zbyciu odbieramy w/g metody "jak leci" w przeciągu do 3 dni. Kwestię  transportu uzgadniamy indywidualnie. Przeważnie korzystamy z samochodów własnych lub zwracamy koszty dostawy do naszego magazynu. Skup tkanin to możliwość sprzedania tkanin w całości i bez względu na rodzaj posiadanych nadwyżek magazynowych.

Cena zależna jest od jakości i stanu tkanin.

Tel: 721-11-00-11

Formularz kontaktowy

 

to  już kupiliśmy, paleta zagadek

to już kupiliśmy, paleta zagadek

wojskowe cordury, kupione

wojskowe cordury, kupione

mix koolorów, kupione

mix koolorów, kupione

misz masz, kupione z nadwyżki hurtownika

misz masz, kupione z nadwyżki hurtownika

misz masz, z nadwyżek, kupione

misz masz, z nadwyżek, kupione

małe ilości też do nas przyjeżdzają, kupione

małe ilości też do nas przyjeżdzają, kupione

mix, kupione

mix, kupione

kosz kolorowych, kupione

kosz kolorowych, kupione

to  już kupiliśmy

to już kupiliśmy

to  już kupiliśmy

to już kupiliśmy

to  już kupiliśmy

to już kupiliśmy

to  już kupiliśmy

to już kupiliśmy

Tkaniny skupujemy wg metody "jak leci".
Działamy na terenie całego kraju.
Płatność w dniu transakcji lub przedpłata. Realizacja do 3 dni.
Transakcję zaczynamy od kilku fotek, na mail lub Whatsapp na nr tel 721-11-00-11
Działamy bez zbędnej zwłoki, 25 lat doświadczenia zobowiązuje.
Możliwa jest przedpłata 100% wartości transakcji lub gotówka w dniu załadunku.
Nasz transport lub zwrot kosztu dostawy do naszego magazynu.

Jak działamy i od kiedy:

W obszarze skupu tkanin i dzianin działam od 1998r kiedy to  pojawiło się zapotrzebowanie na usługę skup tkanin i nadwyżek magazynowych.  Nawiązaliśmy wtedy kontakty z hurtowniami tkanin i dzianin. Były to hurtownie i firmy z tkaninami producentów indyjskich, polskimi i włoskich. Jako pierwsza firma w Polsce rozpoczęliśmy penetracje rynku pod kątem nadwyżek towarów tekstylnych i w niedługim czasie staliśmy się strategicznym partnerem i odbiorcą wszelkich nadwyżek magazynowych tkanin. Działalność Skup Tkanin którą prowadzimy do dnia dzisiejszego jest okazją dla firm odzieżowych i związanych z branżą tkanin do szybkiej odsprzedaży swoich zapasów i stanów magazynowych. Przez dwadzieścia kilka lat obsłużyliśmy kilkaset firm które polecały nas innym firmom odzieżowym. Pojawiające się ostatnio firmy z pod szyldy Skup Tkanin mają pewne ograniczenie i oczekiwania asortymentowe. Nasza usługa niezmiennie od lat polega na skupie wszystkich gatunków, rodzajów tkanin, bez względu na kolorystykę, wzornictwo itp. Nasz  przed laty zastosowany slogan że skupujemy tkaniny wg metody "jak leci" aktualny jest do dzisiaj. Ze względów logistycznych możemy rozpocząć transakcje przy ilości tkanin powyżej 1 tony netto. Duża część naszych obecnych produktów które sprzedajemy też jako nadwyżki magazynowe stoki-tkanin.pl, pochodzi z firm i hurtowni włoskich, indyjskich, indonezyjskich a także polskich. Wykupujemy duże cało kontenerowe partie towaru który jest często niepotrzebnym stanem firmy. Na chwile obecną współpracujemy w obszarze skupu tkanin z wieloletnimi partnerami którzy w nas widzą możliwość odsprzedania asortymentu słabo rotującego, posezonowego lub takiego który utracił upodobanie odbiorców. W dalszym ciągu jesteśmy do dyspozycji firm które chcą pozbyć się za rozsądne pieniądze swoich nadwyżek tkaninowych. Naszymi Klientami są szwalnie, zakłady szyjące, hurtownie tkanin, importerzy, producenci odzieży, hurtownicy itp. Ceny ustalamy indywidualnie z każdym klientem dochodząc przeważnie do porozumienia. Finalizujemy taką transakcje do 3 dni od zgłoszenia. Skup tkanin do dzisiaj jest naszą specjalnością. Skup Tkanin bez ograniczeń asortymentowych to my.

Skup Tkanin z końcówek serii, nadwyżek produkcyjnych, licytacji, zwrotów konsumenckich, pozostałości niesprzedanych przez sklepy pierwotnego przeznaczenia danej marki. Skup Tkanin z kolekcji z ubiegłych sezonów i obecnych. Zarówno w I jak i II gatunku, mogą być w niepełnych metrażach, lub zastępczych opakowaniach. Tkaniny bez kompletnych metek oryginalnych.

Tkaninyi dzianiny

Tkaniny wytwarzane przez nasz przemysł tkacki, a zwłaszcza tkaniny z nowoczesnych surowców i o nowoczesnym wykończeniu, dość często nie mają ustalonych nazw handlowych. Są one oznaczane za pomocą odpowiednich sygnatur, opartych na klasyfikacyjnym systemie. W większości przypadków produkowane obecnie tkaniny zbliżone są do rodzajów tkanin produkowanych, które produkowane są z surowców tradycyjnych, takich jak: bawełna, wełna, jedwab od dawna. Nazwy wymienionych tkanin są często zapożyczone z języka francuskiego , np. nazwy tkanin z jedwabiu oraz z języka angielskiego, np. nazwy tkanin z wełny, a także pochodzą nierzadko od nazw miejsc, w których wyprodukowano po raz pierwszy określony rodzaj tkaniny. Część nazw pochodzi także od nazw splotów, którymi tkaniny zostały wykonane (np. atłas krepa) oraz sposobu wykończenia tkaniny itd. Nowym rodzajom obecnie produkowanych tkanin nadaje się często dowolne nazwy handlowe.